icon

Tak dnes zahrada, uvidíme, zda zítra bude odvaha vykročit mimo 😁

Ale zase dělám věci, na které bych jinak neměla čas. Máme pořádně zametený dvůr, poklizeno v garáži. Svítí sluníčko a já bych šla klidně sázet kytičky (musíme ještě počkat, o víkendu má sněžit).

Teď už domů, kafíčko a pohoda. Hezký slunečný den vám všem 🌞❤️

#vileda

avatar

Ja bych sla uz strihat travy aspon 😅 ale desne se to strida, rano mrzne a odpoledne takova krasa 🤔

1. bře 2021
avatar

A ja byla po práci na procházce

1. bře 2021
avatar

@dvoraiv jojo, je ještě zima. Pořád začátek března. Ale láká to 🙈

1. bře 2021
avatar

@murynka šla bych hned. Jakmile přijede muž jednou včas z práce, razim 🙏

1. bře 2021
avatar

@ivakalinova a já jdu klidně sama ,očista uzasna

1. bře 2021
avatar

@murynka já bych právě chtěla jít sama, jenže Emičku nemůžu nechat doma samotnou 😁

1. bře 2021
avatar

@ivakalinova ho už chápu 🤪😂aby pohlidal Emicku promiň už mi to nemysli

1. bře 2021
avatar

@murynka 😂😂😂 nevadí

1. bře 2021
avatar

@ivakalinova já už ziju jinak no ,holky jsou samotné a už běhají venku raději beze mne 😂😂😂😂

1. bře 2021
avatar

V neděli mě to vytáhlo na balkon. Probrat úložné boxy, prozkoumat kolik hlíny máme a nakonec zasadit alespoň bylinky a ředkvičky za okno, ať mohou děti pozorovat růst.

1. bře 2021
avatar

@ivakalinova my vlastne budem sazet 2 broskvone, takze uz o vikendu nejspis 😍😍

1. bře 2021