icon

Tenhle týden jsem měla krásný zážitek v Lidlu. Doporučila jsem výrobek do Viledy třem ženám a všechny si ho vzaly 🙂
Jedná se o akční výrobek Vileda ViROBI robotický mop.

https://www.modrykonik.cz/group/7312/

#vileda

avatar

Jeee, to se mi libi ☺ doporucila bys to i mne? Mrkla jsem na to na netu, ale osobni zkusenost je nejlepsi ☺

23. říj 2016
avatar

@kacca11 Doporučila bych ho všem. Určitě člověk nemůže čekat, že se chová jako roboticky vysavač za xy tisíc. Ale na běžný denní úklid, perfektní věc. Vezmi mi z podlahy opravdu všechno. Zajede všude, pod sedačku, pod postel atd. Jsem z něj nadšená 🙂

23. říj 2016
avatar

Ja od nej prave necekam to, co od vysavace, ale spis aby to pomohlo a trochu presmrnclo obyvak a kuchyn, abych nemusela porad zametat.

Jedina negativni recenze byla na nahradni uterky, ze pry nejsou tak dobre jak original. Jakou mas zkusenost ty?

Diky ☺

23. říj 2016
avatar

@kacca11 Osobně žádný rozdíl nevidím. Tyhle se dají prát, takže určitě nemusí sloužit jako jednorázová utěrka. Stačí hodit do pračky a je zase jak nová. Navíc, cena nových utěrek je nízká (20 kusů, cca 99 Kč). Přesně jak píšeš, na přešmrncnutí kuchyně a obýváků, ideál. Před příchodem návštěvy, ideál 🙂
Za ty peníze jsem opravdu spokojená 🙂

23. říj 2016
avatar

Super ☺ dekuji za doporuceni.

Ted jen zvazit jestli si o to "napisu jeziskovi" nebo hned zitra objednam ☺

23. říj 2016
avatar

@kacca11 Měli ho v akci v Lidlu, u nás třeba tento týden ještě pár kousků měli 🙂

23. říj 2016
avatar

Ivi, kolik prosím stojí?

23. říj 2016
avatar

@hellene1 Helčo, cena na e-shopu je 949 Kč, v Lidlu ho měli, tuším něco kolem 750 Kč 🙂

23. říj 2016
avatar

Mám malý dotaz...ty utěrky se dají i namočit nebo je to jen na sucho?

23. říj 2016
avatar

@polakova43 Při používání jen na sucho. V pračce, při praní se samozřejmě namočí 🙂

23. říj 2016
avatar

@ivakalinova Děkuji😉

23. říj 2016
avatar

@ivakalinova 🙂 to je škoda...potřebovala bych něco co by za mě vytíralo a ne jen zametalo 😀

23. říj 2016
avatar

Aha to je jen nasucho? To je škoda😞 Myslela jsem, že když je to mop tak to půjde i namokro...

23. říj 2016
avatar

@hellene1 také jsem si to myslela ☹ radši jsem se zeptala abych ho hned neběžela koupit 😉

23. říj 2016
avatar

@polakova43 Ach jo to je ale blbý...proč to kurník neudělali i namokro? 😊

23. říj 2016
avatar

@hellene1 no to je tedy blbý a dost...na sbírání prachu mám starý robotický vysavač plus mi opravdu nedělá problém vysávat, ale k vytírání se už nemůžu dokopat. Hlavně s klukama to moc nejde a večer když už je uložím do postele tak už nemam energii jít ještě vytírát. Sice mám skvělý mop od Leifheit, ale toto by nebylo špatné na udržování vytřen3 podlahy kdyby šel na mokro nebo aspoň navlhčit 😉

23. říj 2016
avatar

@hellene1
@polakova43 Holky, víte jak by ta podlaha vypadala? Bylo by to hrozně flekaté. Robotické vysavače jezdí do kruhů, otáčí se, několikrát se vrací. To by určitě byly vidět tahy, přesně jak jezdil. U vytírání je potřeba to brát systematicky. A to by asi nevypadlo dobře 😀

23. říj 2016
avatar

@ivakalinova to asi jo no 😒 koukala jsem na internet a jsou na vytírání roboti akorát šíleně drahé. Třeba kdyby se to jen malinko navlhčilo, tak to flekaté nebude 😉

23. říj 2016
avatar

@polakova43 Já bych se toho vlhčení bála ☹ Přeci jen, nabíjí se to pak v elektrice, takže voda tam určitě přijít nemá 🙂
Speciální roboti na vytírání, to je určitě jiná liga. Ale s dobrým mopem, to jde jedna dvě. Já vytírám denně a vůbec mi to nevadí 🙂

23. říj 2016
avatar

@ivakalinova Prosím tě a mop by jsi doporučila jaký?Já asi špatně ždímám,nebo to spíš ani moc nejde,a tak jsou vidět "ty čáry" jak vytírám.Mám takový ten čtverec,jak se uprostřed "zlomí" když to ždímu.

23. říj 2016
avatar

@ivakalinova Obdélníkový jsem chtěla napsat.....

23. říj 2016
avatar

@ivakalinova mě taky nevadí vytírát jen najít ten čas a energii 😀 co se narodil druhý kluk přijde mi, že nemám čas na nic ☹ dnes mám naštěstí uklizeno a děti si momentálně spokojeně hrají(výjimečně) 🙂

23. říj 2016
avatar

@vanesskamay Já osobně, mám nejraději ten třásňový Turbo mop od Viledy. Přijde mi nejlepší, úklid s ním je rychlý a efektivní. Má nejvíc vychytaný kýbl, ždímací mechanismus, prostě všechno 🙂

23. říj 2016
avatar

@vanesskamay Ano, ano, přesně tento 🙂

23. říj 2016
avatar

Mě se teda nic krom ruky neosvědčilo ☹ buď su blbec nebo s mopem taky neumím, ale prostě nikdy to neni, jak utrene rukou

24. říj 2016
avatar

Ja se asi zeptam uplne hkoupe, ale na koberec se to pouzit neda, ze?

24. říj 2016
avatar

@jitule1989 To si myslím, že asi ne 😀 On by nejezdil, potřebuje rovnou a tvrdou plochu 🙂

24. říj 2016
avatar

@ivakalinova jo ja si myslela, ze je to blbost 😀 v tom pripade tedy koberec objede, ze? Mam kusovy kiberec v obyvaku prave

24. říj 2016
avatar

@jitule1989 Přesně tak, objede 🙂

24. říj 2016
avatar

Já tedy mám špatné zkušenosti, leží mi ve skříni s poruchou a o bez ní, mi nepřišel dobrý :-/

25. říj 2016
avatar

@barunkasem Jak to? Co ti přišlo špatně?

25. říj 2016
avatar

@ivakalinova mě vadí to černé co má právě brát ty nečistoty společně s tou telesk. utěrkou, různě se to kroutí a často to odstává, takže na podlaze toho moc neveme :-X

25. říj 2016
avatar

@barunkasem Tak to mě se to vůbec nekroutí ani neodstává. Hezky to tam dám a mám to úplně rovné. A z podlahy mi to vezme cca 90% bordelu. Určitě se to nedá srovnat s robotickým vysavačem za xy tisíc. Tohle je dělané pro denní šup, šup úklid. Já jsem zatím vážně moc spokojená 🙂

25. říj 2016