icon
1 / 1
avatar

... Případně dělají to, co s dětmi dělat nejde 🙂

10. bře 2020
avatar

Úplně přesně 😄

10. bře 2020
avatar

Přesně. Užívám si klidek a doháním co jsem nestihla s dětmi. Chodíme kolem jedenácté půlnoci potom v pět ráno nadáváme, že jsme nešli spát dříve.

10. bře 2020
avatar

Jo, sedím a užívám si toho ticha🙈 A manžel to nechápe, že pak budu nevyspaná. Jenomže v posteli s námi spí i dvouleťák, takže ten spánek stojí za houby🙈

10. bře 2020
avatar

Když je manžel doma tak skoro vždycky jdeme spát společně.
Když má odpolední, tak chodím většinou později než s ním. Večer v klidu bez malý uklidí, mám ten večer prostě pro sebe. Ať pracovní, nebo relaxační. ❤️

10. bře 2020
avatar

Přesně. Máme to s mužem oba, úplně vyšťavený, ale dychtivě očekáváme 20:30, kdy víme, že je konečně klid a ticho. Já teď padám na hubu z nedostatku spánku, ale ještě není tak zle, abych musela jít spát s dětma.
Jinak chodím mezi jedenáctou a půlnocí.

10. bře 2020
avatar

Tak to je úplně přesný...vždycky si říkám, přece teď nepůjdu spát, když už je konečně klid a ráno si pak vyčítám, co jsem to měla za "super" nápad...stejně to ale příště udělám úplně stejně😀

10. bře 2020
avatar

dokud jsem byla na rodičáku ponocovala jsem přesně z tohoto důvodu. Ale dlouhodobě to je neudržitelné, nyní jdu spát občas i dříve než děti

10. bře 2020
avatar

také jsem to tak roky dělala,ale posledních pár týdnů už chodím spát po 20.hodině (aspon párkrát do týdne). (na mou obranu stále kojím xkrát za noc😀 ) Už jsem opravdu padala na pusu.

10. bře 2020
avatar

já to mám přesně jako na téhle fotce. I v době, když malá v noci hodně špatně spala, prostě ten nerušený čas pro sebe jsem potřebovala. Navíc píšu rigorózní práci, takže jediný čas, kdy na to mám, je právě večer, když děti mezi 7-8 jdou spát. A já pak jdu třeba v půl 1. Manžel jde spát někdy mezi dětmi a mnou 🙂

10. bře 2020
avatar

@luca86 tak já dávno v noci nevstávám, a nejlépe se vyspím o víkendu, když se mi to podaří 21-9 :D (asi začínám splácet spánkový dluh 😉 )V týdnu bohužel maximálně 22-6 h

10. bře 2020
avatar

Syn usíná po 20h a já jednou za týden s ním 🤣🤭 jinak s manželem klabosime do 21,30 cca a buď já usnu nebo manžel 🤭🤣

10. bře 2020
avatar

Vycitam si tokazderano ze nejdu vecer driv spat. Pravidelne hodim kolem pul 12 az 12 a pak sem od rana asi tak do 3 odpoledne jak ziva mrtvola🤣😂

10. bře 2020
avatar

Jo to je presny, chodím spat většinou ve 23, proste koukam aspon na tu telku v klidu a vyřizuji si co potrebuju a pracuju.

10. bře 2020
avatar

Amen 😅

10. bře 2020
avatar

Nic než pravda. 😄 Taky neumím jít hned spát. S manželem chodíme někdy spolu, někdy jdu dřív. Snažím se max. do 22, teď i 21.30, když se zadaří.

10. bře 2020
avatar

Toť je můj citát. Spát chodím nejdřív v jednu ráno, velmi zřídka se stane, že jdu spát před půlnocí. Ale já ještě cvičím a peču nebo vařím na další den. Prostě večer ožívám 😀

10. bře 2020
avatar

ano, večer jsem vždy chytila druhý dech 😀 😀

10. bře 2020