Úplně přesně 😄
Přesně. Užívám si klidek a doháním co jsem nestihla s dětmi. Chodíme kolem jedenácté půlnoci potom v pět ráno nadáváme, že jsme nešli spát dříve.
Jo, sedím a užívám si toho ticha🙈 A manžel to nechápe, že pak budu nevyspaná. Jenomže v posteli s námi spí i dvouleťák, takže ten spánek stojí za houby🙈
Když je manžel doma tak skoro vždycky jdeme spát společně.
Když má odpolední, tak chodím většinou později než s ním. Večer v klidu bez malý uklidí, mám ten večer prostě pro sebe. Ať pracovní, nebo relaxační. ❤️
Přesně. Máme to s mužem oba, úplně vyšťavený, ale dychtivě očekáváme 20:30, kdy víme, že je konečně klid a ticho. Já teď padám na hubu z nedostatku spánku, ale ještě není tak zle, abych musela jít spát s dětma.
Jinak chodím mezi jedenáctou a půlnocí.
Tak to je úplně přesný...vždycky si říkám, přece teď nepůjdu spát, když už je konečně klid a ráno si pak vyčítám, co jsem to měla za "super" nápad...stejně to ale příště udělám úplně stejně😀
dokud jsem byla na rodičáku ponocovala jsem přesně z tohoto důvodu. Ale dlouhodobě to je neudržitelné, nyní jdu spát občas i dříve než děti
také jsem to tak roky dělala,ale posledních pár týdnů už chodím spát po 20.hodině (aspon párkrát do týdne). (na mou obranu stále kojím xkrát za noc😀 ) Už jsem opravdu padala na pusu.
já to mám přesně jako na téhle fotce. I v době, když malá v noci hodně špatně spala, prostě ten nerušený čas pro sebe jsem potřebovala. Navíc píšu rigorózní práci, takže jediný čas, kdy na to mám, je právě večer, když děti mezi 7-8 jdou spát. A já pak jdu třeba v půl 1. Manžel jde spát někdy mezi dětmi a mnou 🙂
Syn usíná po 20h a já jednou za týden s ním 🤣🤭 jinak s manželem klabosime do 21,30 cca a buď já usnu nebo manžel 🤭🤣
Vycitam si tokazderano ze nejdu vecer driv spat. Pravidelne hodim kolem pul 12 az 12 a pak sem od rana asi tak do 3 odpoledne jak ziva mrtvola🤣😂
Jo to je presny, chodím spat většinou ve 23, proste koukam aspon na tu telku v klidu a vyřizuji si co potrebuju a pracuju.
Amen 😅
Nic než pravda. 😄 Taky neumím jít hned spát. S manželem chodíme někdy spolu, někdy jdu dřív. Snažím se max. do 22, teď i 21.30, když se zadaří.
Toť je můj citát. Spát chodím nejdřív v jednu ráno, velmi zřídka se stane, že jdu spát před půlnocí. Ale já ještě cvičím a peču nebo vařím na další den. Prostě večer ožívám 😀
ano, večer jsem vždy chytila druhý dech 😀 😀

... Případně dělají to, co s dětmi dělat nejde 🙂