Vážila přesně, ale digitální je digitální.
1. srp 2022
Znám a mám 🙂 Když dojde baterie v digitální, tak tuhle jako když najdu 🙂
1. srp 2022
Je tu mela stara babicka vazily jsme na ni suroviny ma zavarovani a kraliky…vyhazovala se nedavno, neprezila posledni zimu v baraku kde pres zimu nikdo nebyl prorezly ji vnitenosti
1. srp 2022
Mám doma 🙂
1. srp 2022
Měla babička,a 2 jsme teď museli vyhodit po manželovych rodičich,byly už moc zničené.
1. srp 2022
Znám, mám podobnou a jinou nechci 🙈.. digitální nechápu proč u mě většinou nefungují když zrovna potřebuji vážit.. no a tahle mě zatím nikdy nezklamala 🙂.
1. srp 2022
Joo, u babičky jsem na ni strašně ráda vážila 🙂
1. srp 2022
Ti nasi porad pouzivaj… 🤷🏻♀️🤷🏻♀️🙈🙈🙈😂
1. srp 2022
Jo, dodnes mi na tom vazi brambory na vesnici, kdyz jdu k soukromnikovi. 😁
1. srp 2022
máme na chalupě a babi má dodnes i doma
1. srp 2022

Tu má mamka pořád... váží snad nejlíp 😊