Děvčata, je lepší dát pěnové puzzle do myčky nebo do pračky??
Me by nenapadlo ani jedno, ale počkám si, třeba s tim bude mít někdo zkusenost. Taky se chystám je čistit.
musim rict ze by me to take nenapadlo..max bych hodila do vany a osprchovala horkou vodou a cistila ruco..co to udela v pracce nebo v mycce si ani netroufnu tipnout
Me by to teda taky nenapadlo. cistim je ve vane nebo vlhcenim ubrouskem.... tak ale pockam si jestli nekdo ma zkusenost
@betina82
@nuninove
@malakacito Právě me to také nenapadlo, ja o tom jednou tady na MK četla, ale už nějak nevím detaily😕
V pračce. Tam se ty malinké kousky nepletou. V myčce mi to dělalo neplechu. Tak jsem to dala do povlaku na polštář, frkla na 30 do pračky a bylo jako nové 👍👍👍
Zkusila jsem dát do pračky na 30°C s klasickým práškem + místo aviváže jsem dala dezinfekci na prádlo, otáčky na 800 a puzzle vydrželo bez poškození (máme rozměr 30x30 a i tak to přežily bez újmy 😀 )
@bluetweety
@mauz ok, jdu na to, mam jen ty velke čtverce tqk snad to preziji 😝
Dávala jsem normálně do pračky a v pohodě 🙂
Tak byl to boj to tam vůbec narvat😂
@ivi88 jak to dopadlo? 😀
Díky. Holky. vyzkouším taky. tu pračku tedy. DO povlaku na polštář dobrý nápad
@panickatlamicka Dopadlo to dobře! Trocha prášku, desinfekce na plenky, na 30ºC a 600 otáček a dobry 👍
@ivi88 diky!
To me take zajímá.... s dovolením se přidám.