Děvčata, kde prosim kupujete leginy, teplaky, kalhoty na extremne drobne a hubene holčičky? Mala má 22 měsíců a necelých 9 kg. Na delku ji je 86/92 dobře, ale vecne má kalhoty u kolen, zvlášť když ted chodi bez plenky. Děkuji:-*
C&A a H&M má slim kalhoty,většinou i s gumou na stažení.Naše má v 6,5 letech asi 17kg,od mala jí vše padalo až na kalhoty z těchto obchodů
Pepco😉
Mám přesně takový exemplář doma. V necelých 5 letech má 14 kg. Nejvíc se mi osvědčil kvalitní sekáč a prostě to tam probrat. Jinak hledat označení slim.
@bellazi No, presne to me ted ceka, bez pliny ji komplet všechno padá.
@benjik super, kouknu tam 🙂
@siimonecka z Pepca mám jedny tepláky a ty jsou mega velke v pase a nemaji šňůrku na staženi :-/ když nosila latkove plenky tak me tyto detaily nenapadlo zkoumat☹ ale ted jsem tam koupila leginy a ty nejsou zas tak obrovske 🙂
@jajulin Taky dobry nápad, do sekáče chodim jednou za rok a většinou jsem nadsena 🙂
Taky mám drobnou holčičku (3 roky, necelých 12kg) a v Cocodrillo mají celkem úzké legíny v pase. Jinak kalhoty jedině ty, co jde pas regulovat gumou s dírkama a knoflíkem, má to tak často třeba Next. Jinak holt všít gumu, no...
Kamarádka tam všívala gumu 🙂