je to nádherná kouzelná kočička.máte krásné fotečky sleduji vás už dlouho.ale ty videíčka jsou super!!!!!normálně bych jí umuchlala kočičku jak je roztomiloučká.přeji hlavně zdravíčko a držím pěsti at je vše ok!!!!!!!!!držte se !!!!!!!!ivča
7. říj 2010
Super..jak už krásně posílila nožky..šikulka..za chvíli vám uteče🙂))
28. říj 2010
mazlík maminky 🙂