
24 / 44
Jupi ok, ja tak planuju bud pod slunecnikem nebo ve vode :o), tak dekuju, papa
20. čer 2010
jaa
autorje to super..mě bylo pořád celé těhu teplo,tak jsem se jen rochnila🙂))malá neměla ani žloutenku..něco to sluníčko má do sebe..tak,at vám to dobře dopadne..hodně štěstíčka🙂
20. čer 2010
Dekujeme, to same i vam :o)) !
20. čer 2010
Nebála jsi se jet takhle ve 3. trimestru k moři? Ale moříčko je nádherné, já Chorvatsko miluji a je mi líto, že letos (a asi i příští rok) vynecháme 🙂
9. únor 2011
jaa
autorne,nebála...🙂Bylo to super...před odjezdem jsem ukončila neschopenku a šla k dr na kontrolu.Vše bylo ok,tak se vyrazilo.Byli jsme až u Bosenských hranic...
9. únor 2011
11. únor 2011
Jee krasna fotka! My se tam taky za 6 tydnu chystame budu ve 14tt muzu normos na slunicko? Nebo musim brisko schovavat? porad toto dilema resim dekuji!