Holky mam prosbu..jakou barvu na vlasy používáte? ?Nestíhám kadeřnici /s malou max.ostříhat, víc je zatím utopie. .a vypadám jak šedá myš..Diky
Ja dnes poprvé vyzkoušela sayoss a teda uplne cucim.... Krasne chytla a vlasy nadherne leskle a hebke.
..
20. zář 2016
Loreal Prodigi nebo Loreal Casting cream gloss
20. zář 2016
loreal casting creme
20. zář 2016
Loreal prodigi a loreal professionnel
20. zář 2016
jaka17
autorDíky holky zkusím asi Loreal
20. zář 2016
J už jen ty pěnové.... Během pár minut mám vady nabarvené, a to je mám pod lopatky 😉
20. zář 2016
Nic. Ostrihat a hotovo.
20. zář 2016
Ja si, zcela pubertalne, ted napatlala preliv od palette 🙂
20. zář 2016
Já od Avonu