Dnes budeme mít malou návštěvu ze školky… Z rozlétané sýkorky se budu muset stát bezstarostnou mámou žábou. Aspoň na chvíli nebudu řešit hračky po celém bytě, drobky všude kolem nebo nějaké ty sladkosti před večeří... Zkrátka, bude to chtít zachovat chladnou hlavu. 😎 Umíš být vyklidněnou mámou žábou? Ověř si svůj tip na www.rajec.com/jaka-jste-mama.
@krupka1 Jak se to vezme... 🙂 Ja jsem udajne typ rozletane mamy sykorky, ale muj puvodni tip byl, ze budu trpelivou vydrou. 😉 A ja proto chtela, abyste si overily to, jestli sebe tipujete spravne. 😉
Super test.. poprve co mi neco vyslo, tak jak to je. Jsem trpeliva vydra.. mozna mam kousek sebe zaby ci sykorky... ale vydra u me vitezi na plne care. Dokonce aji to s kolinky, vzdycky rikam malemu 😂
@raniha To mam radost! Ja jsem taky na pomezi vice typu, ale v sykorce jsem se taky nasla. 😉
Tak mě vyšlo Vyklidněná žába a celkem to sedí 🙂
@avlin Tak to musíte mít pohodovou domácnost. 😉 Já jsem sýkorka jak vyšitá, takže síce pořád někam lítáme, ale vlastně nám to velmi vyhovuje... 👏
Ja jsem teda mama zaba,ale vubec se tak necítím 😂
@jana_rajec Jo to máme, všechny maminky (co se potkáváme v herničkách nebo chodíme ven se stejně starými dětmi) říkají jak to dělám, že jsme tak klidná a já jim říkám že když to nestíhám tak nestíhám on se svět nezboří 🙂 Tak to my taky pořád někde lítáme, ale nějak mě to nerozhází 🙂 mám zatím ale jen 10 mesíční cácorku tak jsou to herničky, procházky a když nestihneme, nevadí změníme plány 🙂 na výlety jezdíme s tatínkem a ten je dost v práci :( co se dá dělat když není v práci tak se nám vždy věnuje a jedeme někam na výlet 🙂 když je v práci jedeme s naší akční babičkou a dědou 🙂
Mně vyšla trpělivá vydra, to docela koukám. :D
@alenka_p Pročpak, trpělivě si nepřipadáš? Na kterou zvířecí maminu by ses tipla bez ohledu na test? 😉

*typ