Tomuto říkám ideálně prožitá zima. 😉 Bohužel letošní (ne)zima tomu moc nepřeje... Chybí vám sníh nebo jste se ho už někde na horách dočkaly? Zapojte se do diskuze a zasoutěžte si o měsíční pitný režim od značky Rajec na https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kojeneckou-vodou/velka-soutez-o-mesicni-pitny-rezim-jak-travite-zimu/ 😉
Nastesti nam snih napadl, tak uzivame dokud to jde, mala uz bobuje sama a je to fakt velka legrace...
18. led 2018

Bydlime na horach a tak pzl metru tu je..a porad pada ...