icon

Kočenky zlaté, je tady někdo z vás, kdo jezdí často do IKEI a byl by mi ochotný vzít nový katalog 2017 a poslat mi ho poštou? Poštovné ev. jiné náklady bych uhradila předem převodem na účet. Děkuju za nabídky ❤ !!!

avatar

Mají i el. verzi 😉 jinak já si ho přivezla v týdnu a žádný extra hit v tom není 🙄 zlaté pokochání po krámu 👍

28. led 2017
avatar

@marty90 JJ, el. verzi vím, ale potřebuju pro dědu a ten internetem právě nevládne. Chce si koupit novou sedačku a vyšiluje 🙂.

28. led 2017
avatar

@janamal37 tak to chápu 🙂

28. led 2017
avatar

@marty90 😅😀

28. led 2017
avatar

Ahojky 😊 bydlím kousek od Ikey není problém 😉 pošli adresu do zpráv ju?😉

28. led 2017
avatar

@mioday jeeeejda,vy jste zlata,posilaaaam😍😘

28. led 2017
avatar

To je to nejmenší 😙 posla jsem zprávu 😉

28. led 2017
avatar

Mam doma 2 katalogy, jestli jeste potrebujete rada poslu.A postovne nechci 😉 At ma deda radost 😉

11. bře 2017
avatar

@adus07 dekujuuu,uz ho mame doma,deda stejne prskal,ze mu tam nic neni po chuti,klasika😊.Ale moc dekuju za ochotu😊💋

11. bře 2017
avatar

@janamal37 neni zac, treba priste 😉

11. bře 2017