janamal37
autor@crazy_girl3 Koření 🙂. Používá se často ve východní kuchyni.. do jídel, do pečiva..🙂. Je to žůžo 🙂.
29. led 2016
Mám, dávám! Ty seš moje, holka! 🙂
29. led 2016
@janamal37 už jsem si to našla, zkusím. seženu a zkusím, díky za typ
29. led 2016
@crazy_girl3 mám od Sonnentoru, mívají ve zdrávkách
29. led 2016

co to je??? To slyším prve! Já jsem na kávě závislá :D