TIP pro všechny, kterým v žilách místo krve koluje čistý kofein nebo prostě jen milují kávu ve všech podobách.. Zkuste do svého ranního espressa, capuccina, latté nebo jen třeba do čaje přidat trošku mletého KARDAMOMU.. Ta chuť je naprosto neskutečně DOKONALÁ a navíc uděláte také něco pro své zažívání a zdraví.. (viz google..🙂 ). LAHODA 🙂!!!
janamal37
autor@crazy_girl3 Koření 🙂. Používá se často ve východní kuchyni.. do jídel, do pečiva..🙂. Je to žůžo 🙂.
29. led 2016
Mám, dávám! Ty seš moje, holka! 🙂
29. led 2016
@janamal37 už jsem si to našla, zkusím. seženu a zkusím, díky za typ
29. led 2016
@crazy_girl3 mám od Sonnentoru, mívají ve zdrávkách
29. led 2016

co to je??? To slyším prve! Já jsem na kávě závislá :D