Velika gratulace a hodne zdravi! 🤗
1. led 2019
Gratulace! ...jako u mě, 37+1 nic se neděje, nic se nechystá, nashle příští týden. 37+3 12:30 se narodil náš Tonýsek ❤️
1. led 2019
Já teda měla KP vyvolaný a všechno šlo hladce.Jinak moc gratuluji😉
1. led 2019
gratuluju🙂 rodila jsi v HK?
1. bře 2019

Gratuluju 🍀 je to krásná princezna