icon

DYNOVY KOLAC??prosim mate nekdo osvedceny recept??prosimmmm

avatar

A potom podle Itala na způsob voňavého perniku: http://www.sitalemvkuchyni.cz/recept/Pan-di-zucca

14. říj 2017
avatar

A nebo megaluxusni kořeněná roláda z dýně. Ta je fakt úžasná! http://www.chezlucie.cz/2014/11/dynova-rolada.h...

14. říj 2017
avatar

@pipetulaa ten první vypadá dobře 😍

14. říj 2017
avatar

@lucluclucluc skvělé jsou fakt všechny tři. Každý jinak 😀 já miluju dyni, jsem na ni úplný úchyl 😂 Takže v dýňových receptech mám fakt přehled 😄😄

14. říj 2017
avatar

@pipetulaa mooooc dekuju🙂

14. říj 2017
avatar

@pipetulaa to je asi klasicky rozmer kulateho kolace ze?ne na cely plech ze?🙂chtela bych ti na dynove slavnosti do skolky,tak jen kolik toho cca bude😃😃

14. říj 2017
avatar

@janickaavitecek Jojo, přesně tak, taková ta kulatá koláčová 🙂))

14. říj 2017
avatar

@pipetulaa dekuji🙂

14. říj 2017