Doporučuji nejdříve někde v hračkárně nebo u někoho vyzkoušet. Chtěli jsme také kupovat a náš mladej jich spoustu ani v 5 letech neušlápl 🥴
7. lis 2021
Máme teda jinou značku a ve 4,5 letech neuslapne, jsou blbě umístěné šlapky...
7. lis 2021
Tyhle traktůrky jsou úplně k prdu,nevím jak ten žlutý teda, měli jsme asi 3 a máme tu děti od 3 do 6 a nikdo je neuslapl,ty šlapky jsou úplně děsný .... Ať si to opravdu někde vyzkouší
7. lis 2021
My mame zeleny a neušlápne ho
7. lis 2021
Taky jsme měli a šel o dům dál.
7. lis 2021
Máme taky jeden šlapací a má s tím teda problém i 6ti letá dcera. Taky doporučuju teda vyzkoušet.
7. lis 2021


Mame ten zluty, syn 4 uslapne bez problemu, vejde a uveze I 7 leteho.mame ho cca 3 roky a dobry.