Holky malý 2 roky, částečně kojen si včera hrál půl dne s chlapeckem, co dnes ráno se osypal neštovicemi.
Kdy je zhruba očekávat u nás? Kdyby nahodou... pristi tyden planujeme oslavu, moc děkuji za odpovědi. ♥️🙏🏼
2 az 3 tydny. Je jedno jestli je kojen. To na to nema vliv.
18. zář 2019
inkubační doba je 2-3 týdny. Nám se Bára osypala 21 dní od první neštovice u bráchy. Děti jsou infekční 2-3 dny před vysypáním.
18. zář 2019
janinasvecova
autorTak uvidíme, zda to chytil, napil se z naši flašky a i si dali pusu. 🙏🏼🤔
18. zář 2019
21 dni je inkubacka-obe deti chytly presne po tech 3 tydnech od kontaktu
18. zář 2019
Mladsi syn od starsiho dostal nestovice myslim 13cty den..
18. zář 2019
ikubační doba je 2-3 týdny.
18. zář 2019
inkubační doba je až 30 dní
18. zář 2019
sestry syn byl u nás když naše děti měli neštovice čekali, čekali a nic má prý silnou imunitu
18. zář 2019
Do 14 dnů myslim