Holky prosím, lze NEDONOŠENÉ miminko (33+2) naockovat hexou schéma 2+1, nebo musí mit o jednu dávku více? Předem děkuji za odpovědi. ❤️
Máme 8 měsíc a na hexu se chystáme. 🙂
Naše 35+5 mělo 3+1
Dcera jako nedonošená nedostala ani hexu, ale jiné vakcíny a ve schématu 3+1
Nedonošené miminko by se mělo očkovat infanrixem, a ne hexacimou. A podle korigovaného věku.
Pokud zacinate az ted, kdy je diteti 8 mesicu, uz lze pouzit schema 2+1 bez problemu a lze pouzit hexacimu, schema 3+1 a inf. hexa pro nedonosene se vztahuje na pripady, kdy se ockuje dle ocko kalendare, nedojde ke korekci veku...
Je super že půjdete až teď a teď už určitě 2+1
Rizikovka doporučuje 3+1, ale konečné slovo má vždy rodič. I muj nedonosenec (30tt) začínal v 8m bio a to 2+1 na moji žádost.
Holky moc děkuji, stará doktorka, co jsme měli, tak i teď v 8 měsících, ze se musí ona jako nedonošena očkovat 3+1. Teď jdeme k novému doktorovi, tak já jen zda mohu trvat na 2+1 jako co mají donosene děti. 👍🏼🙂 Tak ať se tam popřípadě nehádám zbytečně. Mockrát všem děkuji! 🌸
@janinasvecova ted uz v klidu 2+1, koukni na web odborneho spolku pro ockovani, kde je k tomu vyjadreni, za jakych podminek u nedonosenych lze 2+1
Holky tak ockovany budeme 2+1 a je to: infanrix hexa 👍🏼
Jaký je prosím rozestup druhé dávky? 🙂
Nase nedonosene ma 2+1 hexu.