Máme sencor, důležitá u nás byla výška, aby projel pod veškerým nábytkem, potom hlučnost, doba provozu. Jsem spokojená, jezdí tu i 2x denně, přeci jen velký dům, děti, zvířata a je tu pořád díky němu čisto.
Mám též sencor a naprostá spokojenost 🙂
Mame xiaomi a jsem moc spokojená
xiaomi roborock 6s
Xiaomi roborock s5 max, spokojenost 😉
Irobot Roomba, my mame typ 966 a je super 🙂
Mám přesně ten na fotce 🙂 Dostala jsem ho loni od Ježíška a většího pomocníka mi nikdy nikdo nedal 🙂 Jsem max spokojená
@kamusek ten má skvělý recenze, takže je bez chybičky a úžasný pomocnik do baráku? My děti, pes... stále na úklid něco 🤣🙏🏼
@janinasvecova Určitě skvělý pomocník. Mám tedy ten bez vytírání, jen vysávání, ale tím, že jede skoro denně, max ob den, tak se ten prach tak omezí, že pokud se fakt něco nevyleje, tak není nutné ani vytírat 🙂 A když už vytírám po dlouhé době, tak je voda skoro čistá. Psa sice nemáme, ale myslím, že děti vydají za 2 psi 😀
@kamusek skvělý, moc děkuji za recenzi 🙂
@janinasvecova já bych bez vytírání už nechtěla.. je to fakt hrozná pomoc, máme dlažbu a lino a je to bomba 🙂 vysavač super, ale už i to vytírání mají vymakaný 😉
Mrkni ke mě na zeď , nedávno jsem to řešila
@janinasvecova Ano,i na vytirani.
@kimh juknu, moc děkuji 😊

Ježíšek letos vybíral nějaký do 5 tisíc a nakonec vybral ten z Lidlu - vyrábí ho, tuším, Elektrolux. Poměr cena/kvalita byl nejlepší.