Holky prosím, typ na vozidlo s automatem, kam se vejdou dozadu tři sedačky. Hledáme a nic poradně na bazarech. 😕
Děkuji za typy! 🌹
Měli jsme Sharana v automatu, ale dovezli jsme si ho tenkrát nového z Německa. Stejně tak je Peugeot Rifter i 5008 -novy model, ne ten starý v automatu.
Máme VW Touran
Ford S max, Volkswagen Touran nebo Sharan,...
A doporučuji mrknout na www.autodraft.cz, mají auta v perfektním stavu, my od nich máme zrovna toho smaxe.
My máme Chryslera
Ford S-Max
Ford Galaxy
Máma v automatu Ford Galaxy
Sharan, ale dovezli jsme si ho z Nemecka
@sothiska vždyť mají pobočku i v Ostravě ne? My jsme měli tu jejich pojistku, takže dva roky klidu jako u fungl nového. A brali jsme tehdy auto, co bylo 2,5 roku staré s malým nájezdem. Meli jste asi smůlu na kus, to se stane, ale aspoň že vám vždy vše opravili. Každopádně nevím o žádném jiném autobazar, kde by se takhle stavěli k opravám jimi prodaných ojetin.
@jolana24 to auto vypadá i na pohled krasne. Jen prosím autorizaky. 😍 Moc díky!
Máme Peugeot 5008 a spokojenost