icon

Holky prosím typy na společenskou hru od 3 let pro syna. ♥️ Něco jako člověče nezlob se, apod. 👍🏼 Děkuji!!! 🌺

avatar

Pojď si hrát, to je člověče nezlob se, ale místo čísel jsou obrázky

31. črc 2020
avatar

Za nás určitě Příšerky ze skříně. Je to super hra, nenáročná. A potom Dovádění v oceánuz Pepca.

31. črc 2020
avatar

existuje obrázkové člověče nezlob se (místo puntíků zvířátka), u nás jsou pak oblíbená pexesa (24 kartiček), padající opice, kloboučku hop

31. črc 2020
avatar

Domino, žížaly 🙂

31. črc 2020
avatar

Mlsné myšky

1. srp 2020
avatar

Dobble nebo zvířátka na voru, ale člověče nezlob se to není ani jedno. Malý měl tři minulý týden a hrajeme už od brezna i s pětiletou dcerkou

1. srp 2020