Holky prosím typy na společenskou hru od 3 let pro syna. ♥️ Něco jako člověče nezlob se, apod. 👍🏼 Děkuji!!! 🌺
Za nás určitě Příšerky ze skříně. Je to super hra, nenáročná. A potom Dovádění v oceánuz Pepca.
31. črc 2020
existuje obrázkové člověče nezlob se (místo puntíků zvířátka), u nás jsou pak oblíbená pexesa (24 kartiček), padající opice, kloboučku hop
31. črc 2020
Domino, žížaly 🙂
31. črc 2020
Mlsné myšky
1. srp 2020
Dobble nebo zvířátka na voru, ale člověče nezlob se to není ani jedno. Malý měl tři minulý týden a hrajeme už od brezna i s pětiletou dcerkou
1. srp 2020
Pojď si hrát, to je člověče nezlob se, ale místo čísel jsou obrázky