U nás frčí rakytníček ☺️👍
Syn (3 roky) aktuálně dobírá 2.balení a už je druhý týden doma s rýmou a nachlazením.. Přešli jsme na glukánka, tak uvidíme.. Za nás tohle nepomohlo..
Vyplatí se to hlavně u DrMaxe, když mají akci 2+1 zdarma 😃
Kombinujeme to s betaglukanem od maxe, a teď i Jamieson vitamin D pro děti (+ovoce, vzduch, slunce,..) . Ale těžko říct jak by to vypadalo, kdyby nic neužíval 😃
Jen prostě ten první rok ve školce se rýmičkám těžko vyhne, i kdyby dostáva vitaminy od A do Z. Rok od roku je to každopádně s rymickama lepší..
Malymu nepomohly vubec. Co jsme mu je davali v jednom kuse nomocny. Ted davame probiotika a premyslim nad rakytnickem. Od ty doby co jsme nasadili probiotika, maly nebyl nemocny ( tuk tuk ) ...
Podle mě celkove tento druh vitamínu nemá žádný účinek...
Nepomáhá, ani to dceři nechutná 🙈
Ne vůbec.. za nás top je Serafinek sirup

Za nás ano. U obou kluků bych řekla že pomáhají a hlavně chuťově tyto jsou nej.