Isofix ano - ne? 🙂
Máme v autě, furt váhám jakou autosedačku vybrat, zda s tím nebo bez. Jinak značku chceme Britax Romer. 👍🏼
Pokud máte v autě, není co řešit, rozhodně kupte s isofixem 🙂
Taky jsme vzali isofix, paní v obchodě nám to ukázala jak je to na pásech a jak n isofixu.... na tomto je lepší nešetřit, protože je to věc kterou nemůžeme ovlivnit ( kdo a jak do nás nabourá)
Jde o to..ze isofix musi byt nastaven i v aute a ne kazde auto to ma...coz jsme nevedeli...takze jsme koupili bez isofixu..kupujeme jen Romer a maximalni spokojenost...syn v ni jezdi a ma 10let..je vysoky a zahlavnik mu stale je..druhy syn ma 6 a bude ji mit take co nejdele to pujde...
Urcite s isofixem🙂
Autosedacka Britax Römer King nemá isofix, ta se pouta jen pásy.. Jinak pokud máte v aute isofix, koupila bych jednoznačně isofixovou autosedačku od B. Römeru.
Pokud ho mate, urcite do nej jdete....
Jednoznačně s isofix, když ho máte v autě . Měli jsme v červenci autonehodu. Auto nemělo isofix a i když sedačka byla sebelíp připoutaná tak se dost posunula.
Kdyz ho mas stopro vyuzij..Dalsi procenta na vic v bezpecnosti, to se neodmita😉
Jednoznacne je bezpecnejsi. Sedacka je pripoutana ke konstrukci auta, takze se ani nehne