pokud nechce ani na záchod ani na nočník tak bych to nehrotila je ještě malý
Pokud nechce nepujde to nikam
Syn v srpnu 2 vydrzi celou noc se suchou plenou ale behem dne jo mamo teplaku mame dost
Učila bych čurat v sedě a proste pockala. Sestrenka měla pro syna toto. Cural ve 2 letech, ale pokadi se i teď v 5. Díky tomu, ze se naučil na toto curat, nikdy si nechtěl sednout a kadeni neslo naučit.
Malý měl doma 2.v každém patře baráku jeden a potom jsme jeden s domu museli dávat i ven na zahradu.cural jedině tam.hned od začátku.super věc že se může polohovat.za mě nepostradatelná věc
Kde se to da sehnat toto?😉
@ag76nes Aliexpress😆 u nás to stojí kolem 500 myslim
@ag76nes aha.tak se to dá už sehnat levněji.za dob syna jak se učil to bylo drahsi.
https://www.leventi.cz/detske-pisoary-a-nocniky...
Za nas taky super, syn cural do nocniku ve stoje a na pisoarek si rychle zvyknul. 🙂

Háčkuji se. Náš malý čůrá do nočníku ve stoje a má horší mušku jak táta 🤦🤦😁😁😁