icon

Mate prosím někdo zkušenosti? Snažíme se 14dni odplenkovat syna 22 měsíců, na nocnik nechce, na velký wc taky ne.... nejlepší podlaha! Tak zda by tohle nepomohlo. 😅

avatar

Háčkuji se. Náš malý čůrá do nočníku ve stoje a má horší mušku jak táta 🤦🤦😁😁😁

10. črc 2019
avatar

pokud nechce ani na záchod ani na nočník tak bych to nehrotila je ještě malý

10. črc 2019
avatar

Pokud nechce nepujde to nikam
Syn v srpnu 2 vydrzi celou noc se suchou plenou ale behem dne jo mamo teplaku mame dost

10. črc 2019
avatar

Učila bych čurat v sedě a proste pockala. Sestrenka měla pro syna toto. Cural ve 2 letech, ale pokadi se i teď v 5. Díky tomu, ze se naučil na toto curat, nikdy si nechtěl sednout a kadeni neslo naučit.

10. črc 2019
avatar

Malý měl doma 2.v každém patře baráku jeden a potom jsme jeden s domu museli dávat i ven na zahradu.cural jedině tam.hned od začátku.super věc že se může polohovat.za mě nepostradatelná věc

10. črc 2019
avatar

Kde se to da sehnat toto?😉

10. črc 2019
avatar

@ag76nes Aliexpress😆 u nás to stojí kolem 500 myslim

10. črc 2019
avatar

@ag76nes aha.tak se to dá už sehnat levněji.za dob syna jak se učil to bylo drahsi.
https://www.leventi.cz/detske-pisoary-a-nocniky...

10. črc 2019
avatar

Za nas taky super, syn cural do nocniku ve stoje a na pisoarek si rychle zvyknul. 🙂

10. črc 2019