icon

Prosím nemáte někdo tuhle autosedačku?
Chicco Keyfit 30.
Zakoupeno od paní, ale přijde mi, ze má mít ještě základnu a je na isofix. Tím, že je to starší typ, nemohu dohledat na internetu. Zda shánět základnu ještě nebo je opravdu bez isofixu. Paní sama neví (nepoužívala).
A vzádu nemá žádnou packu na obtoceni, přichycení pásu. Nebo zda to tahle mít nemá. 🙏🏼
Prosím o reakce, zda máte, znáte. Děkuji. ❤️

avatar

Nevím, jestli je to přímo tahle, ale zkus mrknout:

https://www.youtube.com/watch?v=Go-27mhuPMI
4. čer 2022
avatar

Uff, no podle videí se to zezadu neuchycuje vůbec. To mi nepřijde úplně ok. Taky záleží, jak je vajíčko starý

4. čer 2022
avatar

@jolana24 je to prave starší typ, ale taky dle videa se to uchycuje jen vepredu a nepřijde mi to ok.

4. čer 2022
avatar

@janinasvecova Nevím kolik jsi platila, ale asi bych oželela ty peníze a radši koupila něco bezpečnějšího. Jednak to uchycení se mi nezdá a pak i autosedačky mají nějakou životnost...

4. čer 2022
avatar

@emillyhk teď jsem někde četla ze zivotnost toho plastu jsedack je cca 5let.

4. čer 2022
avatar

Také mi bylo řečeno, že trvanlivost autosedačky je 5 let. Jedu přes bazáč hodně, ale zrovna sedačky jsem vždy kupovala nové.

4. čer 2022
avatar

@janinasvecova Můžu se zeptat kolik jsi za to dala?

4. čer 2022
avatar

@janinasvecova Z boku té autosedačky máš návod, jak se to přidělává k autu. Pokud není na izofix, tak se chytá pásem. Ale teda pokud sedí ten videonávod, tak tam je tak nějak nepřímo řečeno, že tohle by mělo mít základnu - měla bych strach, že jenom ten složený ručník to teda moc neudrží a jinak to drží jen za dva pidiháčky. My měli sedačku taky jen na pásy, chtělo si s tím pohrát a pořádně ten pás dotáhnout a sedačku dobře usadit, ale jeden pás vedl podobně jak ve videu a druhý za zády dítěte - navíc sedačka měla stříšku a madlo, které pomáhalo, kdyby se např. rozbilo okno či sedačka letěla nějak dopředu.

4. čer 2022
avatar

@jolana24 tak cena není podstatná v tomto případě příspěvku, slo mi o zjištění podstaty sedačky a ne řešit kolik sem za to dala.
Ale bezpečnost a funkce sedačky!

5. čer 2022
avatar

Všem ostatním moc děkuji. Už koukám po nové sedačce z důvodu bezpečnosti. 🙂💐

5. čer 2022
avatar

@janinasvecova Tak bezpečná by podle mě nebyla ani s tím "háčkem" vzadu, když píšeš, že je už několik let stará. Jak píšou holky, plast má určitou životnost. Dobře, že kupuješ jinou 😉

5. čer 2022