Synovec měl pupínky z koupání v rybníce. Prý v něm žily nějaké potvůrky, které se citlivějším jedincům zavrtají do kůže…
svrab?
Mamka prošla nějakou trávou a měla vyrážku,. Myslím, že vypadala jinak, ale možná má každý tu reakci na ni jinou. Není na nic alergická. Dr pak říkala, že je to ztrávy.
@kurpilova prave, ze nebechal.. :(
@petramana ten vypadá trochu jinak 😏
@eva118 tam nebehal, ale děkuji za odpověď ☘️
Jake to ma dnes? Raději bych šla na pohotovost,když je dnes SS. At někdo určí, co to vlastně je a co na to dávat, at to má co nejdrive zahojene a může si užívat prazdnin.
Naše babička má tohle z trávy, u mě se to objevilo loni potom co jsem trhala rajčata… na kožním mi potvrdili ze to je z těch listu rajčat, dostala jsem masticku a za par dni byl klid





neběhal ve vyšší trávě...já jednou skončila na pohotovosti o dovolené také asi z trávy