icon

Prosím, nemáte někdo zkušenosti? Pupinky pouze na nohou, svedi. 😢 Viz foto.
Štípance nepřipadají v úvahu…
Syn atopik, od tři let ok doposud, nyní mu je 6let. A toto, tak zda nějaký ekzem rozskrabany….
Děkuji za odpovědi ❤️☘️

avatar

neběhal ve vyšší trávě...já jednou skončila na pohotovosti o dovolené také asi z trávy

4. črc 2024
avatar

Synovec měl pupínky z koupání v rybníce. Prý v něm žily nějaké potvůrky, které se citlivějším jedincům zavrtají do kůže…

4. črc 2024
avatar

svrab?

4. črc 2024
avatar

Mamka prošla nějakou trávou a měla vyrážku,. Myslím, že vypadala jinak, ale možná má každý tu reakci na ni jinou. Není na nic alergická. Dr pak říkala, že je to ztrávy.

4. črc 2024
avatar

@kurpilova prave, ze nebechal.. :(

4. črc 2024
avatar

@petramana ten vypadá trochu jinak 😏

4. črc 2024
avatar

@eva118 tam nebehal, ale děkuji za odpověď ☘️

4. črc 2024
avatar

Jake to ma dnes? Raději bych šla na pohotovost,když je dnes SS. At někdo určí, co to vlastně je a co na to dávat, at to má co nejdrive zahojene a může si užívat prazdnin.

5. črc 2024
avatar

Naše babička má tohle z trávy, u mě se to objevilo loni potom co jsem trhala rajčata… na kožním mi potvrdili ze to je z těch listu rajčat, dostala jsem masticku a za par dni byl klid

5. črc 2024