Pokud netrvate na ikee, tak mame nabytek gazel
Mě ta Hemnes přijde taková holčičí 🤷🏻♀️ A ta druhá není tak kvalitní
Tu Hemnes mají i v šedé barvě, kdyby to mělo být pro kluka. My máme bílou s matrací 90cm, jsme spokojeni.
Máme tu první , pro dva kluky. A zatím super. Má ji od února.
Máme tu první, jen jiná značka a je pořád teda rozdělaná.
@similenka 90tku na ikee jsem neviděla, mate přímo z Ikei? 🙂
Všem moc děkuji! Promyslim. 👍🏼
Taky mám Hemnes a je super. Jen teda ze zkušenosti záleží na kilech. 😅 Ale pro děti určitě ideal! Udělá se z toho letiště, takže jsou matrace ve stejné úrovni. (Jen abys věděla) 🙂
@ivybee chce na tom spát chlap popřípadě s dítětem - celková vaha 85kg muže byt? 🙂 Oni tam prave ani nepíšou do kolika kg se muže na ni ležet.
@janinasvecova Ona když je složená, tak ten rošt je jakoby dvojitej, tak by to mělo být v pohode. Jinak já ji mám rozloženou a na té vysunuté části mi spala asi pul roku sestřenice (90kg) a ty kovový části, co drží ten rošt to nějak nezvládly. 😅 Ale ona je ještě k tomu dost vysoká a nemehlo.. Takže když si sedala, tak celkem nešetrně. Postel mám teda přes 10 let, ale do teď byla jako nová 😅 Takže možná zjistit nosnost a taky se podívat, jaký se daj pořídit rošty a matrace. Možná i ty kovový rámy už dneska delaj jinak a pevnější 🙂👍
@ivybee mockrát děkuji, pozeptam se. 🙂
Snad to chlap nějak nezničí komplet, kdyžtak pojede pro novou. 🤣
@janinasvecova My měli nejprve 90matraci a pak teprve kupovali tuto postel. Postel je trošku vytažena dopředu, je to v pohodě.
@similenka 90cm matrace asi ne kdyz je postel 160x200
My máme 90cm matraci, měli jsme matrací driv než postel. Dcera spi na posteli,tak aby měla pohodlí.
@similenka vy ji mate slozenou?a vytazenou na tech 90cm?
@zelenaesmolda Ano. Když náhodou přijede kamarádka, dáme tam matraci pro hosty. Vše je pohodlné, spaní dobré.
@similenka tak to jo,ja myslela,ze ji mate roztazenou a dve 90cm matrace 🙂
@zelenaesmolda V pohodě.


mame tu hemnes,je fajn ale strasne tezko se zasouva.Zalezi jak planujete spani do budoucna.Z hemnesu udelas normalne letiste ale ta druha postel je podle me spis na obcasne prepani nekoho dalsiho