přesně 😀 ve dne a v noci...
19. srp 2016
ta příšera nalevo má větší uši, vypelichanější kouty, vůbec ty vlasy šedivý, povislejší kůži na tváři, větší kruhy pod očima, víc vrásek na čele, bradavici na tváři... Jediným pozitivem je že ještě zapne knoflík pod bradou, a místo kšand má kravatu a skoro to i vypadá že za ním něco kvete, což je s podivem....😀 není to lehký najít těch rozdílů deset😀
19. srp 2016
Mám jeden 😀 první je na becherovku a ten druhý na sladkou vodu. 🙂
19. srp 2016
Ten v pravo je hezčí 😀
19. srp 2016
Jeden ma kravatu a druhy ksandy, jinak jeto nemlich to samy :D
19. srp 2016

Tam je někde nějakej rozdíl? Vidim jeden...jedna je na denním světle a druhá na večernim světle... 😀