Ahooj máte někdo zkušenost s nakupováním ze stránky postazdarma.cz? Chtějí platbu předem, tak mam trochu strach 😀
Ty veci tam mi prijdou podezrele podobne vecem z ebay z Ciny. Ale drazsi 😃
@koordinatorka_odboje noo jsou to věci od číňanů 😉
zbozi dorazilo skoro za mesic. obalka byla primo z ciny a ta bunda vypadala a hlavne smrdela jako to nejhorsi zbozi z cinske trznice...
Nemám, ale zda se to jako wish a podobne. Poslete peníze a oni objednají na aliexpressu a výplní vaší adresu, tudíž, dojde nedojde, to je sázka.
Jsou to věci z Aliexpresu (z Číny), vy zaplatíte, oni to až potom objednají vaším jménem a adresou a přijde vám balíček rovnou z té Číny, takových stránek je několik.
Taky jsem tam objednávala a hrůza. Nikdy víc 😉
Děkuju všem 🙂 No tak na to radši prdim teda, hold si někde to postovny zaplatím no 😀
Mám.....zboží děsný...po xxx urgencích naštěstí peníze vrátili.....mno....já už bych tam nic nekoupila....😉