Maminky jdu si pro radu. Maly ma 5 měsíců davame prikrmy, mrkvicku, bramboru, spenatek a dnes uz i masicko....ale vsechno mu hrozne tvrdi a nemuze se vykakat ☹ co mu davat aby mu to slo lepe? Do kazdeho prikrmu pridavam jeste olivovy olej.
jinak zkus dat i pohanku, jahly - to projima. A omezit ryzi, brambory, mrkev
vic zelene zeleniny, cuketa, kedluben, brokolice, spenat atd
Vynechat mrkev, ta stavi.
Hodne piti a vyckat,streva si musi zvyknout.
Já bych mu zase tak brzo nedávalo to maso. Jinak souhlas se vším výše.
pokud už ted má problémy nedávala bych ještě maso,není kam spěchat,vynechat brkev a pokud dáváš rýži tak i tu a nasadit probiotika
Hruskovou presnidavku 🙂
u nas to same a tak vic kojim no a krasne se vykakal 🙂 jinak taky maso jsem dala jednou a zatim nedam, davam vice zelene zeleniny uz kvuli kvasince
probiotika a vic tekutin