icon
1 / 1
avatar

Možná seborea?

3. kvě 2017
avatar

Jj seborea, nejdříve to zčervená, pak se vytvoří žluté stroupky, není to nic závažného, mazat olejíčkem a postupně opatrně odloupávat nebo hřebínkem oddělat....já jsem s tím šla zbytečně k dr a ta nám hned předepsala kortikoidy, které sem nepoužila

3. kvě 2017
avatar

seborea

3. kvě 2017
avatar
janus8
autor

@shi_sha
@margotecka dekuju holky

3. kvě 2017