Jj seborea, nejdříve to zčervená, pak se vytvoří žluté stroupky, není to nic závažného, mazat olejíčkem a postupně opatrně odloupávat nebo hřebínkem oddělat....já jsem s tím šla zbytečně k dr a ta nám hned předepsala kortikoidy, které sem nepoužila
3. kvě 2017
seborea
3. kvě 2017
janus8
autor@shi_sha
@margotecka dekuju holky
3. kvě 2017

Možná seborea?