Mne dneska odjede muz a prijede babicka natesena na hlidani, obed vcera poslala druha babicka, takze nebudu delat asi vubec nic.🙂)
Určitě ti to někdo ještě napíše, a je to samozřejmě tvoje věc, ale jen informuju, protože nevím, jestli to víš, že to, v čem máš syna je na nošení dost nevhodné a pro jeho vývoj. kdyby tě k tomu zajímalo bližší info, mrkni na net nebo do nosicich skupin. Říká se tomu visitko. Vhodnější polohy jsou dítě čelem k sobě, nebo na zádech a hlavně kolínka výš než kyčle a možnost. Je i seznam nositek, která se doporučuji a jsou ergo. Jinak přeju ať jde práce od ruky 😉
já dneska budu chystat záhony 🙂
Je super nápad. .. kdepak se bludiště nachází? Moc díky ☺
@janyshka Koukám, že chlapeček už je větší, tak co ho dát na záda. Pak taky hezky uvidí.
@blaablaablaa Taky ho dávám na záda. Přijde mi to i lepší pro moje záda 🙂 Ale na pózování to bylo lepší takto 😉 Naštěstí už hezky chodí okolo nábytku, tak doufám, brzy bude ťapkat sám 🙂
Díky za komentář a užijte si krásný den .
Radotín super
Jak se vám líbilo v bludišti? 🙂 Zvažujeme ho také navštívit, než se dítko narodí, tak jestli to stojí za to 🙂
(Je potřeba se tam objednat předem?) Děkuji 🙂

Děkuji, nás také čeká úklid zahradu už sice mam ale vzdy se neco najde budeme po zimě vyklizet garáž mame tam vse jenom ne auto to stojí venku😉🌞také preji krasnou kratší neděli