icon
1 / 1
avatar

Taky jsem mela takovy ukazkovy uzv,jak je možné že i když byl styk potom prostě člověk neotehotní i když je to tak ukázkové 🙂

29. led 2018
avatar

Můžu se zeptat - je možné mít ovulaci i přes to, že ji ovulační test neukáže? Dva měsíce testuji denně a nikdy nic :( Menstruaci mám na hodinu pravidelnou, teď mám 5 dní zpoždění, ale těhotenský test negativní...

29. led 2018
avatar

@astracreek ja ovulaci mela a nikdy mi to zadny test neukazal..ale ovu test mi ukazal tehotenstvi :D

29. led 2018
avatar

@astracreek u prvního těhu test ukázkový a těhu na poprvé ... U druhého jsem testovala a nic ,tak jsem se na to vyprdla a otěhotněla jsem ten měsíc co jsem to měla negativní 😂

29. led 2018
avatar

@astracreek Nekomu to neukaze, nevim proc. Ja jsem take testovala a merila i teplotu s i kdyz jsem mela jasne ovulaci, tak test negativní...A pritom jsem v tu dobu i opravdu otehotnela. Pozitivni tehu test s mini dušíkem jsem mela az 14 dnu po zpoždění.

29. led 2018
avatar

Ja se asi zeptam blbe, ale mam proste spatnou fantazii obecne na vsechny utz. obrazky.... To velke uprostred je vajecnik a ty male cerne kolecka napravo jsou folikuly?

29. led 2018
avatar

@rennni modre je ohraniceny vajecnik, cervene folikly a DF je dominantni folikl - ten, ktery je pripraven uvolnit zrale vajicko

29. led 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@terka555
@simonaadam
@kusanagi87 Já si právě připadám jako magor. Teď jsem přišla domů a test si udělala. Vrchní je negativní, prostřední je ovulační a na něm něco je a spodní je těhotenský a je na něm hodně slaboulinká čárka... tak nevím... I když... když na to koukám na té fotce, tak je tam vidět prd, ale něco hooodně slaboulinkého tam je.

29. led 2018
avatar

@astracreek ja mela takhle ovu a za dva dny uz pozitivni tehu test🙂

29. led 2018
avatar

@janyshka Ahaa, moc dekuji za vysvetleni😉

29. led 2018
avatar

@astracreek jako vypadá to nadějně;) .... jinak jsem někde četla ze když jste těhotná tak vychází ovu test pozitivní 😂.... já měla taky takhle hodně slabounkeho ducha ;) pak jsem si koupila ten digitální s za 4dny 1+2tt;) Držím palce

29. led 2018
avatar

@astracreek ja vidim i ten dole pozitivni 😍❤️😀

29. led 2018
avatar

@terka555 Ještě vyčkám 🙂

29. led 2018
avatar

@astracreek testovala bych treba za dva dny🙂

29. led 2018
avatar

@fujarka22 Mně právě trošinku také přijde. Ještě zkusím ráno nebo za dva dny a uvidím 🙂

29. led 2018
avatar

Holky porovnání tehotenskeho a ovulacniho testu 🙂 ale asi bych to nebrala jako 100% ukazatel

29. led 2018
avatar

@astracreek supeeer mam radost 🙂

29. led 2018
avatar

@janyshka Tybrdo to fakt zabírá ta domina folikuková tak velkou část vaječníku? A vaječník se pravidelně nějak zvětšuje s folikulem nebo je naddimenzovanej aby byl ready na maximální folikul? A když jsou ovulační tlaky/bolesti, tak to je z čeho? Z toho zvětšování nebo z prasknutí a samotného vypuzeni vajíčka nebo nejak celkově jak se to tam rozdrásá?

29. led 2018
avatar
29. led 2018