icon

Ahoj, nejsem si jistá, zda jste můj článek o zájmových skupinách na MK už postřehly, ale pokud o ně máte některé zájem, ozvěte se mi a není problém jakoukoli skupinku založit. Jak na to můžete najít zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla...
Určitě jste si všimly, že tady vznikly skupiny jako Homeopatie a nebo Motorický vývoj dětí (poradna), do které se zapojuje stále více maminek. Máte-li tedy i vy na něco společný názor, stejný směr, stejný cíl, stejné myšlenky (ať už na výchovu, stravu dětí, očkování, koníčky, háčkování atd.) určitě neváhejte a založte si skupinku 😉 Jejich založení jako MK podporujeme. Pěkný den přeji! J.

avatar

Takže když bych chtěla založit skupinku háčkování, co k tomu potřebuju?

23. led 2013
avatar

Ahoj, takže kdybych chtěla založit skupinku háčkování (nejen pro děti), co pro to musím udělat?

23. led 2013
avatar

Omlouvám se, nějak mi blbne PC, tak proto ty dva komentáře...

23. led 2013
avatar

@ilonne Napsat mi interní poštou zprávu, která bude obsahovat :
- název skupiny
- min. 2 zakládající členové ( ty a ....)
- popis skupiny ( o co se v ní jedná, jaký má třeba cíl, třeba i speciální pravidla..) 🙂

23. led 2013
avatar

@simca1104 Ahoj, možná byste, spolu s ostatníma maminkama, měly zájem o nějakou svou skupinku. Všimla jsem si totiž tvé KZ na téma Bio-Nebio, kde jsi sama skupinky zmínila, tak třeba se vám to bude hodit 😉

23. led 2013
avatar

@jennyska ano určitě, jen jsem tady zmínila názor, raději už to nebudu dělat takhle veřejně 🙂) večer se na to kouknu až budu mít více času a zkusím založit tuhle skupinu...moc děkuji 🙂

23. led 2013
avatar

toto je moc dobrý nápad! 🙂
Ještě bychom uvítaly jmenný denní kalendář. Bylo by fajn tady hned vidět, kdo má dnes svátek. 😉

23. led 2013