Ahoj, nejsem si jistá, zda jste můj článek o zájmových skupinách na MK už postřehly, ale pokud o ně máte některé zájem, ozvěte se mi a není problém jakoukoli skupinku založit. Jak na to můžete najít zde: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jennyska/cla...
Určitě jste si všimly, že tady vznikly skupiny jako Homeopatie a nebo Motorický vývoj dětí (poradna), do které se zapojuje stále více maminek. Máte-li tedy i vy na něco společný názor, stejný směr, stejný cíl, stejné myšlenky (ať už na výchovu, stravu dětí, očkování, koníčky, háčkování atd.) určitě neváhejte a založte si skupinku 😉 Jejich založení jako MK podporujeme. Pěkný den přeji! J.
Ahoj, takže kdybych chtěla založit skupinku háčkování (nejen pro děti), co pro to musím udělat?
Omlouvám se, nějak mi blbne PC, tak proto ty dva komentáře...
toto je moc dobrý nápad! 🙂
Ještě bychom uvítaly jmenný denní kalendář. Bylo by fajn tady hned vidět, kdo má dnes svátek. 😉
Takže když bych chtěla založit skupinku háčkování, co k tomu potřebuju?