icon

Co říkáte na naše nové téma ve fóru na modrykonik.cz - https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-cz... , díky kterému bychom velmi rádi šířili každou šťastnou novinu o narození dětátka dál a dál. Zapojte se a šiřte spolu s námi ty nejkrásnější životní novinky i Vy 🙂

avatar

upřímně mi příjde zbytečné,kdo chce radostnou zprávu ohlásit,dělá to v KZ a stejně věšinou je tu každé narození dítka očekávané,díky pravidelným informacím,ten kdo mně zajímá,vím o něm vesměs dle zpráv vše..toť mlj názor

18. říj 2012
avatar

propojení fb a MK je pro mě absolutně nepřijatelný, i když jinak neremcáš, znáš mě🙂. na fb je člověk sám za sebe, pod svým jménem, se svým částečným soukromím, přáteli, rodinou, řetězová reakce....tady je naprostá anonymita, když se chce....takže společně to nefunguje. kdyby bylo na fb od MK i zlaté rouno, nechám ho tam. 🙂. jen v dobrém. můj problém🙂

18. říj 2012
avatar

@jennyska překlep: neremcám, ne neremcáš......

18. říj 2012
avatar

považuji to hloupost která mne úplně vyděsila když jsem to zjistila že to existuje .... toť zase můj názor 😉

21. říj 2012