Je super, že i přes ta vedra stále píšete své zkušenosti k článkům do MK Wiki https://www.modrykonik.cz/wiki/all a pomáháte jimi dalším ženám ... 🙂 Stále tedy rozdáváme SRDÍČKA za KAŽDOU ZKUŠENOST a těšíme se, že se k Vám s poděkováním doletí. Mějte fajn den a popř. díky i za like pro šíření této zprávy. J.
jennyska
autorAhoj @zwalsh asi Ti úplně nerozumím, že co přesně chceš najít a kde? Pokud hledáš nějaké Sanus centrum ve Wiki encyklopedii, tak koukni zde: https://www.modrykonik.cz/centra-asistovane-rep... .
Píšeš ale, že jsi mě našla ve fóru Sanus - tedy v nějaké diskuzi a nebo v otázce o Sanusu ve fóru https://www.modrykonik.cz/forum/ ?
Tohle bude fajn, když mi ujasníš, protože Ti tak lépe budu moci pomoci 🙂
Díky, J.
Odpověz
13. črc 2015
Dnes jsem tě našla ve fóru Sanus, a ve tvých správách wiki ale když na to kliknú i když jsem přihlášená tak to po mě chce se přihlásit a když to udělám tak se nic neděje. Nemohu se tam dostat. Moc děkuji za pomoc a přeji vše dobré