Maminky, jak probíhala vaše příprava na porod? Podívali jste se s partnerem třeba i na nějaké video porodu? Pokud ano, jaké s tím máte zkušenosti? Stačí je vložit zde: https://www.modrykonik.cz/porod-video/ 🙂 Pěkný zbytek večera, J.
Já na žádné video nekoukala, on každý porod je jiný, i každý partner je jiný, a né každý to snese, záleží jen na vás. Stejně vy to, co se děje vepředu neuvidíte a partnera tam taky nepustí.
mě všechny kamarádky, co už rodily, radily, ať se na video rozhodně nekoukám, že pohled co budu mít až budu rodit, bude mnohem lepší 🙂
my koukáme s manželem oba. Na netu jsem většinou nenarazila na nějaký děsivý porod 🙂 Ať víme, do čeho jdeme!
@mokysa Ahoj, to je fajn! 🙂 a mohla bys tuto zlučenost napsat i zde: https://www.modrykonik.cz/porod-video/ ? Ať to máme hezky pokupě, přehledně, na jednom místě v naší koníkovské knihovně 🙂
partnerovi bych video porodu určitě neukazovala, pokud bych chtěla, aby byl partner u porodu 😀