icon

Maminky, jaké znáte dětské hry? Můžete mi je psát spolu s postupem, jak se hra hraje tady pod krátkou zprávu? Chtěla bych ve wiki rozjet tuto kategorii, kde můžeme čerpat z dětských her - venkovních, na doma, skupinových, samostatných...je to jedno, stačí název hry a postup 🙂 Díky jak za hry, tak za like u zprávy 🙂

avatar

Mohu přispět hrou, pro děti, které již umí psát a číst? 🙂 Hru jsme hrávali s kamarády a byla to sranda 😉

28. čer 2013
avatar

u nás ted frčí čáp ztratil čepičku 🙂 Anežka hledá barvy všude po okolí a už krásně všechny díky tomu umí 🙂

28. čer 2013
avatar

@kackaje Může to být jakákoli hra - stačí název a postup 🙂

28. čer 2013
avatar

@sarkachmelova Ahoj Šárko - ok, název je Čáp ztratil čepičku a postup, návod, dalo by se to nějak opsat?

28. čer 2013
avatar

myslíš něco jako klasifikace her podle věku, způsobu hry atd?
Mám vypracované otázky z pedagogiky a psychologie a tam je přesně všechno popsáno. Pokusila bych se to najít v el. podobě
@jennyska

28. čer 2013
avatar

@jennyska Dobře, již jsem poslala do zpráv, dle návodu ve Wiki 😉

28. čer 2013
avatar

Já: Čáp ztratil čepičku,měla barvu barvičku... např.. žlutou.
Anežka: jde a hledá cokoliv žlutého.
Když najde,říkám znovu 🙂
a na ven,pro větší děti: Honzo vstávej nebo Cukr,káva,limonáda,čaj,rum,bum 🙂
mám popsat do zprávy ?

28. čer 2013
avatar

Zde na portálu RVP jsou hry i s postupem(je to pro pedagogy - takže to pochopí každý:D
http://clanky.rvp.cz/clanek/o/p/9969/HRY-V-MATE...
Pokud se to do wiki zkrátí a napíše vlastnimi slovy nemusí se uvádět citace.

28. čer 2013
avatar

A zde bakalářská práce, ze které by se dalo také čerpat - s citacemi by to mělo být OK ne?

28. čer 2013
avatar

@pajule Ahoj Pajule, a myslíš, že by sis tuto kategorii ve wiki vzala? Já bych tě udělala editorkou, mohla bys to napsat svými slovy a nebo i citovat přímo z tohoto zdroje 😉 Co ty na to?

28. čer 2013
avatar

Dobrá dokdy?Ptám se protože nevím jak na tom budu teď o víkendu s časem🙂

28. čer 2013
avatar

@pajule to muzes delat i postupne, nemusis vse najednou 🙂 kdykoli muzes vlozit nejakou hru 🙂 je to tak ok?

28. čer 2013
avatar

OK domluveno🙂 Kdybych nestihala dam vedet🙂

28. čer 2013
avatar

@pajule Ahojky 🙂 byla by teda nějaká hra, kterou bych třeba mohla nahodit a s tebou na ní projít a vysvětlit editaci ve Wiki? 🙂

1. črc 2013
avatar

ahojky 🙂 tak co třeba toho čápa?
@jennyska

1. črc 2013
avatar

@pajule Čáp a pár už jsem nahodila - jukni: https://www.modrykonik.cz/hry-pro-deti/ chtělo by to nějakou novou, abychom to na tom zkusily 😉

2. črc 2013
avatar

@jennyska super nápad ,děkuji za inspiraci pokud něco budu mít přidám též🙂)

3. črc 2013
avatar

@martaa Ahoj Martoo, pokud bys o nějaké hře věděla, dej mi vědět, ráda ji do Wiki nahodím 😉

11. črc 2013