Maminky, pokud máte v albu fotku vašeho dítka, jak si hraje s nějakou hračkou, mohly byste mi ji poslat do komentářů? Pustila jsem se do článku na téma Hračky a ráda bych ho naplnila i fotkama 🙂 Děkuji Vám a přeji fajn den 🙂 J.
kdybys chtěla alternativní "hračky" tak můžeš tuto 😀 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/katka_brno/a...
1. srp 2013
Tak třeba tady Jani, https://www.modrykonik.cz/fotoblog/danny38/albu... nebo jestli tam v albech najdeš co se ti hodí jiného tak to klidně použij 😉