Podle čeho jste vybíraly kočárek? Co bylo pro Vás nejdůležitějším kritériem? Napište do Wiki svou zkušenost https://www.modrykonik.cz/vyber-kocarku/ 😉
jennyska
autor@kaipirosca Ahoj, díky za zkušenost - mohla bys ji prosím vložit (zkopírovat) i zde? https://www.modrykonik.cz/vyber-kocarku/ Díky moc! Janča
4. čer 2013
Podle toho kde s ním budeš jezdit, já bydlím na vesnici, místo parku jsou tady polňačky, takže potřebuju hodně pevný, lehký s gumovýma kolečkama, které se dobře udržují- nafukují a vyměňují. Ale kdybych bydlela ve městě, určo bych se zajímala i o tříkolky a o prostor v kočárku, ve městě si mamča zajde do obchoďáku sama- dá do kočárku nákup a jede domů, tady na dědině se dělají velké občasné nákupy v Supermarketu. 🙂