journals
autorJá potřebuju právě něco pevného pod to, ale přemýšlím o odtoku napršené vody, jestli to nebude v pískovišti stát
23. kvě 2023
Tou dlaždicí voda v pohodě proteče durch, takže jestli pod ní bude hlína, tak všechno v cajku.
23. kvě 2023
journals
autorJojo, je pod tím hlína. Syn rád kopá a hloubí, takže potřebujeme něco pevnějšího 😁
23. kvě 2023
My jsme prostě pod pískoviště vykopali jámu a dali textilií. Právě proto, aby se dalo pořádně kopat! A pro písek zajel manžel do pískovny.
23. kvě 2023
journals
autorJá jámu kopat nechci a nechci aby tam syn kopal, textilii mi prokopne a tak bych ráda zamezila smíchání hlíny a písku. Písek máme koupený z bauhausu, pískoviště připravené, jde mi jen o ten podklad
23. kvě 2023
Tarzan je fajn, ale nedala bych si ho tam. Máme textilií a na ni prany kačirek. Už skoro deset let a super
23. kvě 2023

Tyto se dávají spíš jako povrch okolo, ne? My máte pod pískovištěm netkanou textilii a stačí to.