Já čtu taky Adan.
12. lis 2017
k.e.s.s.y.14
autorjéé diky za kritiku, mě to vůbec divné nepřijde ,automaticky čtu Adam . Ale asi záleží jak kdo je zvyklý .
12. lis 2017
@k.e.s.s.y.14 super...
12. lis 2017
Moc se mi to líbí 🙂
12. lis 2017
k.e.s.s.y.14
autor12. lis 2017
Já jsem asi taky pidlovoká, čtu Sabira a Adan :-O
2. pro 2017
k.e.s.s.y.14
autor@achjonetusim v pohodě 🙂
2. pro 2017

To I v Sabine je nejak divne napojene a M v Adamovi vypada jako N.