icon

Tak a mám je tam ❤❤

avatar

To I v Sabine je nejak divne napojene a M v Adamovi vypada jako N.

12. lis 2017
avatar

@myspule1 je to napojene tiskaci, nevidim v tom nic, co by neslo precist.

12. lis 2017
avatar

@danfal jojo vidim, ze je to tiskacim, ale u toho M je to fakt blbe udelany.

12. lis 2017
avatar

@myspule1 pred prvnim kopeckem je jasna carka, ktera ukazuje na tiskavi m.

12. lis 2017
avatar

Já čtu taky Adan.

12. lis 2017
avatar

jéé diky za kritiku, mě to vůbec divné nepřijde ,automaticky čtu Adam . Ale asi záleží jak kdo je zvyklý .

12. lis 2017
avatar
12. lis 2017
avatar

Moc se mi to líbí 🙂

12. lis 2017
avatar

@lenbela
@adenka84 děkuji
😊😊

12. lis 2017
avatar

Já jsem asi taky pidlovoká, čtu Sabira a Adan :-O

2. pro 2017
avatar

@achjonetusim v pohodě 🙂

2. pro 2017