icon
1 / 1
avatar

Nevím,ale svrab určitě ne

Dnes v 08:02
avatar

Já bych řekla dyshidrotický ekzém. Taky mívám na prstech rukou či chodidlech

Dnes v 08:09
avatar

Vypadá to jako stržené puchýře.

Dnes v 08:10
avatar

Ja bych teda svrab nevylucovala, male mokvajici pupinky/puchyrky kde je tenka kuze, u nas to bylo hlavne mezi prsty na rukou i nohou, vnitrni zapesti a loketni jamky...

Dnes v 08:33
avatar

dyshidrotický ekzém bych taky řekla

Dnes v 08:49
avatar

Taky to vidim na ekzem,ale i dtrzeny puchyr svedi

Dnes v 09:39
avatar
k7ata
autor

Strýček Google a asi jak píšete ten ekzem. Jdu zjistit co s tím. Na léto na nohou nic moc asi

Dnes v 09:46