Já bych řekla dyshidrotický ekzém. Taky mívám na prstech rukou či chodidlech
Dnes v 08:09
Vypadá to jako stržené puchýře.
Dnes v 08:10
Ja bych teda svrab nevylucovala, male mokvajici pupinky/puchyrky kde je tenka kuze, u nas to bylo hlavne mezi prsty na rukou i nohou, vnitrni zapesti a loketni jamky...
Dnes v 08:33
dyshidrotický ekzém bych taky řekla
Dnes v 08:49
Taky to vidim na ekzem,ale i dtrzeny puchyr svedi
Dnes v 09:39
k7ata
autorStrýček Google a asi jak píšete ten ekzem. Jdu zjistit co s tím. Na léto na nohou nic moc asi
Dnes v 09:46

Nevím,ale svrab určitě ne