icon

Maminky čím sladíte aby to bylo zdravé? Děkuji

avatar

Cekankovym sirupem

19. črc 2022
avatar

Asi to není nejzdravejší,ale já ujíždím na tomto 😃

19. črc 2022
avatar

Medem

19. črc 2022
avatar
19. črc 2022
avatar

také čekanka 🙂

19. črc 2022
avatar

Když to vezmeš kolem a kolem, tak žádné slazení není ve velkém množství zdravé. Některé rostlinné sirupy neobsahují tolik sacharózy, ale víc jednoduchých cukrů (fruktózy a glukózy, nebo jen glukózy), nebo směsi oligosacharidů. Některé cukry mají vyšší sladivost než sacharóza, takže jich potřebuješ míň. Jednu dobu byla móda fruktóza, pak stévie, která má sladkou chuť bez obsahu sacharidů. Ale už jsem viděla i články, že i jejich konzumace má svá zdravotní negativa (teď si přesně nevzpomenu co).

Za mě nejíst sladké příliš často a sladit spíš méně. Když je člověk zvyklý, tak i moučník s cca o 1/3-1/2 nižším obsahem cukru oproti receptu mu přijde dobrý. Některé věci doslazuji spíš sušeným ovocem než cukrem, ale i tak v tom ovoci ty cukry jsou, takže jsme zpátky na začátku...

19. črc 2022
avatar

Za mě ideál zvyknout si na nesladkou chuť 💪 chvíli to zabere, ale jde to... Jinak záleží dost na co... Do pečení používám banán nebo různé sirupy (datlový, rýžový), mám tam i datlový cukr, kokosový cukr... Čekankový sirup dost nadýmá, na to pozor, není ani vhodný pro děti... Ty xylitoly a erythritoly nebo jak se to píše, mi jsou hrozně nesympatické a hlavně oba mají takový divný nepříjemný "ocas" 😄 med zase pozbývá smyslu když ho chceš do něčeho teplého... Ono jako ve výsledku já někdy raději použiju úplně obyčejný cukr, ale dám ho prostě méně, než se zaobírat čím a jak ho nahradit 🙃

19. črc 2022
avatar

Já sladím ovocem, všechny ty náhražky nejsou moc zdravé a trocha normálního cukru taky neuškodí. Med je stejně z 99% cukr. Prostě do kaše, jogurtu apod. kousky banánu či jiného ovoce.

19. črc 2022
avatar

To je principialni nesmysl. Co si myslis ze je sladkeho v medu a tech modernich rostlinnych sirupech? 😀 je to zase cukr, jen jsou ruzne pomery sacharozy/glukozy/fruktozy. Hezky to popsala uz @hafika.
Jedine co chutna sladce a nejsou v tom cukry (=sacharidy) je stevie a umela sladidla. Ale to zas neni “zdrave” z jinych duvodu… to bych diteti uz radsi dala ten cukr nez tohle 🤷🏻‍♀️ A na hubnuti je potreba odnaucit se sladkou chut, protoze jinak se akorat rozjede spirala silenych chuti na sladke… takze odpoved na otazku zni asi “nic” 😀
Ja se snazim diteti nic neprislazovat, protoze dokud to nezna tak mu to nechybi, a kdyz si zvykne tezko se to odnaucuje. Kasi, jogurt apod sladim ovocem, palacinku natru presnidavkou (100% ovoce) a tak. Kdyz pecu doma, davam tak 1/3 cukru co je v receptu, uplny maximum je 100g na cely plech, casto i min, a ono je to i tak dobry 🙂

19. črc 2022
avatar

Stevie nebo xylitol

19. črc 2022
avatar

Já sladim jen čaj a když peču. Jenže já musím mít aspoň čaj oslazeny. Jinak to nevypiju

19. črc 2022
avatar

@kacis85t no a důvod, proč chceš upustit od cukru?

19. črc 2022
avatar

@kachna001 zdravá strava

20. črc 2022